Ekranı Gizle

Kurumsal

"0 Hata" ilkemiz ile hizmetinizdeyiz.

Avrupa Frigo Taşımacılık & Nakliyat

Hakkımızda

Sektöründe tecrübesi ile ön plana çıkmış çalışanları sayesinde siz değerli müşterilerin istek, arzu ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak konusunda lider ve öncü kimliğini hiçbir zaman bırakmamıştır.

Herkes taşınma işlemlerinde nasıl bir yol izleneceğini merak etmektedir. İster normal bir nakliyat olsun ister asansörlü olsun. Asansörle taşıma işlemleri uzman ekip tarafından bir keşiften sonra gerçekleştirilmektedir. Evi üst katlarda yer alan müşterilerimiz için asansörle taşıma işlemine karar verilir. Böylece nakliyat işlemleri başlatılır.

Uzman ekip tarafından eşyalar güvenle yukarıya veya aşağıya taşınmaya başlanır. Asansörlü evden eve taşınma işlemleri böylece büyük bir hızla ve kolaylıkla halledilir. Eşyalar hiçbir zarar görmez ve taşınma işlemleri canınızı sıkmaz. Fiyatlar cebinizi yakmaz. Böylece sizlere rahat ve hızlı taşınma rahatlığının tadını çıkarmak kalır. Sizler de evinizi taşımaya karar verdiyseniz asansörle taşınmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

"0 Hata" ilkemiz ile hizmetinizdeyiz.

Neden Biz ?

Yılların birikimi ile edindiğimiz tecrübemizin taklitlerinden korunmak ve siz değerli müşterilerimizide koruyabilmek adına marka olmuş ismimiz güvence altına alınmıştır.

Müşteri Memnuniyeti Garantisi

7/24 İletişim